$1.71
$3.20
Compare Price
You save
$1.49
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 27446
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27446 Lamp Wedge Base T5 Mini
Item:
#1133343
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27446 |
| Manufacturer Part # | 27446 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 27446 Lamp Wedge Base T5 Mini
$1.71
$3.20
You save
$1.49
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27446 Lamp Wedge Base T5 Mini
