$1.25
$1.39
Compare Price
You save
$0.14
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27574
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27574 Faucet Seal Washer
Item:
#1906521
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27574 |
| Manufacturer Part # | 27574 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 27574 Faucet Seal Washer
$1.25
$1.39
You save
$0.14
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27574 Faucet Seal Washer