$90.84
$106.90
Compare Price
You save
$16.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27644.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27644.1002 Transformer Repl Assembly 120v To 12v
Item:
#1197362
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27644.1002 |
| Manufacturer Part # | 27644.1002 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 27644.1002 Transformer Repl Assembly 120v To 12v
$90.84
$106.90
You save
$16.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27644.1002 Transformer Repl Assembly 120v To 12v

