$6.27
$12.40
Compare Price
You save
$6.13
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 2777
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 2777 Plastic Brew Funnel
Item:
#1139635
250+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2777 |
| Manufacturer Part # | 2777 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 2777 Plastic Brew Funnel
$6.27
$12.40
You save
$6.13
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2777 Funnel Assembly Black Plastic, 7-1/4" Dia 3-1/4" High, Bunn-o-matic Coffee Brewer Cwtf

