Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28067
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28067 Bushing Auger Drive Shaft
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28067 |
| Manufacturer Part # | 28067 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28067 Color White, Material Plastic, Height 1", 25 Mm, Inner Diameter 5/16", 7 Mm, Outer Diameter 7/8", 22 Mm, Thread 1/4"-10

