Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 28122-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28122-0000 Filter Air (ultra 2)
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28122-0000 |
| Manufacturer Part # | 28122-0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28122-0000 Air Filter, Length 11-1/4" 286 Mm, Weight 0.298 Lb, Width 13-1/2" 343 Mm, Models Used In, Bunn-o-matic Cds-2 Cds-3 Ultra Gourmet Ice Ultra-2 Ultra-2paf

