$3.74
$4.40
Compare Price
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28242
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28242 Lead Assembly Jumper/tank Htr
Item:
#1451382
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28242 |
| Manufacturer Part # | 28242 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 28242 Lead Assembly Jumper/tank Htr
$3.74
$4.40
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28242 Lead Assembly Jumper/tank Htr