$8.93
$10.50
Compare Price
You save
$1.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28298
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28298 Tube Tank Fill
Item:
#1451438
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28298 |
| Manufacturer Part # | 28298 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 28298 Tube Tank Fill
$8.93
$10.50
You save
$1.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28298 Tube Tank Fill
