Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28319
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28319 Thermostat Kit
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28319 |
| Manufacturer Part # | 28319 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.38" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28319 Cotherm Thermostat Gtlu0087 W/ Knob, Was [ Type - Kp] [ Temp 100-199 ] [ Bulb 3/8 X 5 ], [ Cap 30 ], Bunn-o-matic Coffee Brewer Cwtf

