$3.21
$3.79
Compare Price
You save
$0.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28391
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28391 Plug Faucet Spool Cds
Item:
#1451445
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28391 |
| Manufacturer Part # | 28391 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 28391 Plug Faucet Spool Cds
$3.21
$3.79
You save
$0.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28391 Plug Faucet Spool Cds