$50.05
$58.90
Compare Price
You save
$8.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28554
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28554 Funnel Weldment W/decals (7.62)
Item:
#1451389
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28554 |
| Manufacturer Part # | 28554 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 28554 Funnel Weldment W/decals (7.62)
$50.05
$58.90
You save
$8.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28554 Funnel Weldment W/decals (7.62)