Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28709
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28709 Kit Faucet Repair Black
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28709 |
| Manufacturer Part # | 28709 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28709 Color Black, Material Plastic, Includes Spring # 287-1022 Rubber & 190-1191 Faucent, Black Rod White Silicone Cap, Note Repair Kit For Fmp# 190-1137

