Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28750-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 28750-0000 Solenoid Valve
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28750-0000 |
| Manufacturer Part # | 28750-0000 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28750-0000 Fill Solenoid Valve Kit, Bunn Axiom Cdbc Cdbc Aps Cdbc Series Cdbc Twin Cdbc, Twin Aps Cdbcf Cdbcf Aps Cdbcf-lptc Cdbcfp Cdbcp Cez, Cez Twin Cez Twin Aps Cezf Itcb-dv Single Cd Single Cdf

