$24.13
$28.40
Compare Price
You save
$4.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28755.1011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28755.1011 Tube Norprene .25id X 17.0
Item:
#1451391
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28755.1011 |
| Manufacturer Part # | 28755.1011 |
| Height | 0.85" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 28755.1011 Tube Norprene .25id X 17.0
$24.13
$28.40
You save
$4.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28755.1011 Tube Norprene .25id X 17.0
