$61.69
$72.60
Compare Price
You save
$10.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 28891.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 28891.1 Probe Temp & Dry Plug 7.75lg
Item:
#1196754
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 28891.1 |
| Manufacturer Part # | 28891.1 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 28891.1 Probe Temp & Dry Plug 7.75lg
$61.69
$72.60
You save
$10.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 28891.1 Probe Temp & Dry Plug 7.75lg
