$63.22
$74.40
Compare Price
You save
$11.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29075.0008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 29075.0008 Faucet Assembly Red Handle
Item:
#1451476
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29075.0008 |
| Manufacturer Part # | 29075.0008 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 29075.0008 Faucet Assembly Red Handle
$63.22
$74.40
You save
$11.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29075.0008 Faucet Assembly Red Handle
