$24.81
$29.20
Compare Price
You save
$4.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -29166-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -29166-0001 Faucet (repair Kit)
Item:
#1133259
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -29166-0001 |
| Manufacturer Part # | -29166-0001 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -29166-0001 Faucet (repair Kit)
$24.81
$29.20
You save
$4.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -29166-0001 Color Black, Material Plastic, Includes # S 190-1288 287-1020 287-1022 287-1013

