$14.28
$16.80
Compare Price
You save
$2.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29270
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 29270 Panel W/decal Back(p O S Sa
Item:
#1451489
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29270 |
| Manufacturer Part # | 29270 |
| Height | 0.3" |
| Width | 7" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 6.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 29270 Panel W/decal Back(p O S Sa
$14.28
$16.80
You save
$2.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29270 Panel W/decal Back(p O S Sa