$93.81
$110.40
Compare Price
You save
$16.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29642.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 29642.1 Gearmotor Assembly Auger(fmd 1)
Item:
#1451499
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29642.1 |
| Manufacturer Part # | 29642.1 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 29642.1 Gearmotor Assembly Auger(fmd 1)
$93.81
$110.40
You save
$16.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29642.1 Gearmotor Assembly Auger(fmd 1)
