Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -29702-1000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -29702-1000 Plunger Hopper Lock
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -29702-1000 |
| Manufacturer Part # | -29702-1000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -29702-1000 Hopper Lock Plunger, Length 1" 25 Mm, Material(s) Plastic, Weight 0.005 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic Cds-2 Cds-3 Ultra-1 Ultra-2 Ultra-2a

