$566.34
$666.50
Compare Price
You save
$100.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29969.1028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 29969.1028 Cba Dual/sngl (pilot)
Item:
#1451504
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29969.1028 |
| Manufacturer Part # | 29969.1028 |
| Height | 5.5" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 29969.1028 Cba Dual/sngl (pilot)
$566.34
$666.50
You save
$100.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29969.1028 Cba Dual/sngl (pilot)
