$343.55
$404.30
Compare Price
You save
$60.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29974.0007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 29974.0007 Switch Membrane Dual 1g
Item:
#1451521
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29974.0007 |
| Manufacturer Part # | 29974.0007 |
| Height | 0.65" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 17.6" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 29974.0007 Switch Membrane Dual 1g
$343.55
$404.30
You save
$60.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29974.0007 Switch Membrane Dual 1g
