$3.14
$4.00
Compare Price
You save
$0.86
(22%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 7 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3043.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 3043.0004 Decal (iced Tea)
Item:
#1133377
35+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3043.0004 |
| Manufacturer Part # | 3043.0004 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 3043.0004 Decal (iced Tea)
$3.14
$4.00
You save
$0.86
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3043.0004 Iced Tea Decal, Weight 0.125 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic Icd3 Tdo-n-3.5 Tdo-3.5 Tdo-4 Tdo-4t Tdo-5, Tds3 Tds3.5 Tds5

