Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3093-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 3093-0001 Wing Nut
Item:
#1137355
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3093-0001 |
| Manufacturer Part # | 3093-0001 |
| Height | 1.63" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3093-0001 Faucet Wing Nut Black W/insert, Bunn 1 Gpr 1 Gpr-ff 1.5 Gpr 1.5 Gpr-ff 2 Gpr Tcd-1, Tcd-2 Thermofresh U3 U3a

