$13.25
$16.40
Compare Price
You save
$3.15
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32265-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 32265-0001 Handle Faucet Black
Item:
#1197228
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32265-0001 |
| Manufacturer Part # | 32265-0001 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 32265-0001 Handle Faucet Black
$13.25
$16.40
You save
$3.15
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32265-0001 Handle Faucet Black

