$69.42
$81.70
Compare Price
You save
$12.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32449.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 32449.0001 Shaft Auger Ceramic Ctd(cds)
Item:
#1450492
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32449.0001 |
| Manufacturer Part # | 32449.0001 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 32449.0001 Shaft Auger Ceramic Ctd(cds)
$69.42
$81.70
You save
$12.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32449.0001 Shaft Auger Ceramic Ctd(cds)
