Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32591.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 32591.1002 Tubing Beverage1/2"id X 36"l
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32591.1002 |
| Manufacturer Part # | 32591.1002 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32591.1002 Beverage Tubing Color Clear Inner Diameter 1/2", Length 3ft Material Silicone Nsf Certified Y Weight, .387lb

