$128.91
$151.70
Compare Price
You save
$22.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32591-1003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 32591-1003 Tube Silicone .50id X 120 In
Item:
#1321473
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32591-1003 |
| Manufacturer Part # | 32591-1003 |
| Height | 4.05" |
| Width | 12" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 32591-1003 Tube Silicone .50id X 120 In
$128.91
$151.70
You save
$22.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32591-1003 Tube Silicone .50id X 120 In