Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3260.0021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 3260.0021 Faucet Assembly Black Lif T Handle
Item:
#1830832
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3260.0021 |
| Manufacturer Part # | 3260.0021 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3260.0021 Faucet Assembly Black Lif T Handle