$166.21
$195.60
Compare Price
You save
$29.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32613.1003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 32613.1003 Kit Motor 24 Vdc 310 Rpm
Item:
#1451528
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32613.1003 |
| Manufacturer Part # | 32613.1003 |
| Height | 7.5" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 32613.1003 Kit Motor 24 Vdc 310 Rpm
$166.21
$195.60
You save
$29.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32613.1003 Kit Motor 24 Vdc 310 Rpm
