$16.14
$18.99
Compare Price
You save
$2.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32947
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 32947 Washer Split Swing Spout
Item:
#1451533
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32947 |
| Manufacturer Part # | 32947 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 32947 Washer Split Swing Spout
$16.14
$18.99
You save
$2.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32947 Washer Split Swing Spout
