Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3359
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 3359 Leg Adj 4" 3/8 Thd Black
Item:
#1178991
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3359 |
| Manufacturer Part # | 3359 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3359 Color Black, Length 4"

