Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3362.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 3362.0004 Shank Faucet
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3362.0004 |
| Manufacturer Part # | 3362.0004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3362.0004 Color Black, Material Plastic, Length 4 7/8", 124 Mm, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Thread 41828, Note Used With Fmp# 190-1199 Wing Nut & 190-1126 Faucet

