$163.14
$192.00
Compare Price
You save
$28.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 34055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 34055 Wiring Harness Cbdc Dv
Item:
#1451665
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 34055 |
| Manufacturer Part # | 34055 |
| Height | 2.45" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 34055 Wiring Harness Cbdc Dv
$163.14
$192.00
You save
$28.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 34055 Wiring Harness Cbdc Dv
