$17.68
$20.80
Compare Price
You save
$3.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 34097
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 34097 Tube Assembly Water Inlet
Item:
#1451551
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 34097 |
| Manufacturer Part # | 34097 |
| Height | 1.3" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 34097 Tube Assembly Water Inlet
$17.68
$20.80
You save
$3.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 34097 Tube Assembly Water Inlet
