$26.17
$30.80
Compare Price
You save
$4.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 34189.1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 34189.1001 Cover W/decal Rear Top Blk
Item:
#1451668
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 34189.1001 |
| Manufacturer Part # | 34189.1001 |
| Height | 1.15" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 34189.1001 Cover W/decal Rear Top Blk
$26.17
$30.80
You save
$4.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 34189.1001 Cover W/decal Rear Top Blk