$49.45
$58.20
Compare Price
You save
$8.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 34325.1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 34325.1001 Hose Flex .375id X 36.0 Braid
Item:
#1451674
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 34325.1001 |
| Manufacturer Part # | 34325.1001 |
| Height | 1.7" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 34325.1001 Hose Flex .375id X 36.0 Braid
$49.45
$58.20
You save
$8.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 34325.1001 Hose Flex .375id X 36.0 Braid
