$13.52
$15.90
Compare Price
You save
$2.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 34666
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 34666 Catch Door Latch 3lb
Item:
#1196761
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 34666 |
| Manufacturer Part # | 34666 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 34666 Catch Door Latch 3lb
$13.52
$15.90
You save
$2.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 34666 Catch Door Latch 3lb

