$43.69
$49.60
Compare Price
You save
$5.91
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 35365
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 35365 Lid Assy Tf Dbc Bunn Village Inn
Item:
#1825479
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 35365 |
| Manufacturer Part # | 35365 |
| Height | 5.95" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 35365 Lid Assy Tf Dbc Bunn Village Inn
$43.69
$49.60
You save
$5.91
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 35365 Lid Assy Tf Dbc Bunn Village Inn