$85.41
$100.50
Compare Price
You save
$15.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 35493.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 35493.1002 Control Board Assembly Lcd 2x16 Char Str
Item:
#1451570
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 35493.1002 |
| Manufacturer Part # | 35493.1002 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 35493.1002 Control Board Assembly Lcd 2x16 Char Str
$85.41
$100.50
You save
$15.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 35493.1002 Control Board Assembly Lcd 2x16 Char Str
