$255.60
$300.80
Compare Price
You save
$45.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36147.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36147.1002 Splay Board Imix Rohs
Item:
#1196751
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36147.1002 |
| Manufacturer Part # | 36147.1002 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 36147.1002 Splay Board Imix Rohs
$255.60
$300.80
You save
$45.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36147.1002 Splay Board Imix Rohs
