$28.51
$35.30
Compare Price
You save
$6.79
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36233-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36233-0001 Valve Water Inlet 220/24 0v
Item:
#1151959
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36233-0001 |
| Manufacturer Part # | 36233-0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36233-0001 Valve Water Inlet 220/24 0v
$28.51
$35.30
You save
$6.79
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36233-0001 Water Inlet Valve 220/240v Weight .22lb

