$8.59
$10.80
Compare Price
You save
$2.21
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36254
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36254 Stopper Lid Black Bob E Vans Only
Item:
#1133282
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36254 |
| Manufacturer Part # | 36254 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36254 Stopper Lid Black Bob E Vans Only
$8.59
$10.80
You save
$2.21
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36254 Stopper Lid Black Bob E Vans Only