$41.89
$49.30
Compare Price
You save
$7.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36355.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36355.1002 Lid W/decals Top Tb3/tb3q
Item:
#1451763
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36355.1002 |
| Manufacturer Part # | 36355.1002 |
| Height | 2" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 40" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36355.1002 Lid W/decals Top Tb3/tb3q
$41.89
$49.30
You save
$7.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36355.1002 Lid W/decals Top Tb3/tb3q
