$0.77
$0.90
Compare Price
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36389
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36389 Bumper .030 Thk Buna N
Item:
#1451772
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36389 |
| Manufacturer Part # | 36389 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36389 Bumper .030 Thk Buna N
$0.77
$0.90
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36389 Bumper .030 Thk Buna N
