$99.94
$121.00
Compare Price
You save
$21.06
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36725
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36725 3.8 L Air Pot Lever Action
Item:
#1906917
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36725 |
| Manufacturer Part # | 36725 |
| Height | 17.7" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 5.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36725 3.8 L Air Pot Lever Action
$99.94
$121.00
You save
$21.06
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36725 3.8 L Air Pot Lever Action