$51.67
$60.80
Compare Price
You save
$9.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36849
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36849 Wiring Harness Power Imix
Item:
#1451805
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36849 |
| Manufacturer Part # | 36849 |
| Height | 4" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 36849 Wiring Harness Power Imix
$51.67
$60.80
You save
$9.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36849 Wiring Harness Power Imix
