$215.65
$253.79
Compare Price
You save
$38.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36888.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36888.0002 Wiring Harn Door Imix Th
Item:
#1197352
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36888.0002 |
| Manufacturer Part # | 36888.0002 |
| Height | 1.7" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 36888.0002 Wiring Harn Door Imix Th
$215.65
$253.79
You save
$38.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36888.0002 Wiring Harn Door Imix Th