Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 36983 Guide Three Head Cup Imix
Item:
#1197381
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36983 |
| Manufacturer Part # | 36983 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36983 Guide Three Head Cup Imix
