$34.59
$40.70
Compare Price
You save
$6.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37011.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37011.0001 Hopper (only)
Item:
#1133367
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37011.0001 |
| Manufacturer Part # | 37011.0001 |
| Height | 2.75" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 37011.0001 Hopper (only)
$34.59
$40.70
You save
$6.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37011.0001 Color Clear, Material Plastic, Width 2 7/8", 73 Mm, Height 14 3/8", 365 Mm, Depth 10 1/2", 267 Mm

